Top 10 Abhörgeräte – Dyktafony cyfrowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LIMENAMICS

#ad

Urządzenie do nagrywania głosem z redukcją szumów, LIMENAMICS Dyktafon cyfrowy – 64 GB, 1536 kbps, spotkanie, wykład, wywiad, odtwarzacz MP3 na wykład, nagrywanie jednym dotknięciem z hasłem

#ad
LIMENAMICS #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, włoskim, niemieckim, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, podręcznik użytkownika w języku angielskim, kabel do ładowania typu C, który chętnie Ci pomoże. Dzięki powtórzeniu a-b, niezależnie od tego, takich jak wywiady, podczas gdy Twoje treści są nagrywane, czy nagrywasz ważny wykład, wykłady, spotkania i koncerty jest łatwiejsze, zmiennemu odtwarzaniu, planowaniu czasu i segmentom pisanie podczas spotkań głosowych, aby nie przegapić słowa.

Urządzenie jest dostarczane z roczną gwarancją. Funkcja one-touch ułatwia nagrywanie i zapobiega przeoczeniu ważnych treści. Nagrywanie jednym dotknięciem i aktywacja głosowanawet przy wyłączonym dyktafonie można uruchomić nagrywanie poprzez proste przesunięcie i zapisanie poprzez przesunięcie w dół. Dzięki 64 gb można zapisać 1136 godzin 128 Kb/s lub 6000 utworów. Aktywowane głosem urządzenie nagrywające uruchamia się automatycznie po wykryciu hałasu i zatrzymuje się w ciszy, aby zaoszczędzić miejsce i uniknąć pustych lub szeptanych sekcji.

Zestaw zawiera dyktafon o pojemności 64 gb, francuskim i hiszpańskim oraz słuchawki. W połączeniu z dynamiczną redukcją szumów i precyzyjnym filtrowaniem zapewnia bardzo czyste zdjęcia w różnych środowiskach. Nasz ekskluzywny wielokierunkowy mikrofon stereo przechwytuje daleko, a mimo to krystalicznie czyste sygnały audio, dzięki czemu idealnie nadaje się do nagrywania wysokiej jakości. Akumulator umożliwia do 50 godzin nagrywania i odtwarzania.
MarkaLIMENAMICS #ad
ProducentLIMENAMICS #ad
Numer częściZD70
ModelZD70

2. LIMENAMICS

#ad

Wywiadów, 3072 kbps, urządzenie nagrywające aktywowane głosem, wbudowana pamięć flash, nagrywanie za pomocą hasła, spotkań, LIMENAMICS Dyktafon cyfrowy – 32 GB, odtwarzacz MP3 do wykładów

#ad
LIMENAMICS #ad - Atwe zarządzanie plikami i hasłodyktafon przechowuje pliki nagrań ze znacznikiem czasu do śledzenia. Funkcja aktywacji głosowej rozpoczyna nagrywanie automatycznie, gdy dźwięk osiągnie określoną liczbę decybeli i zatrzymuje nagrywanie, gdy nie ma już żadnych dźwięków. Nagrywarka audio jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows i Mac.

Akumulator 880 mah umożliwia do 150 godzin nieprzerwanego nagrywania lub 100 godzin odtwarzania muzyki. W ten sposób można zaoszczędzić miejsce i często korzystać z funkcji w klasie lub podczas nauki języków. Nagrywanie jednym dotknięciem i aktywacja głosudzięki funkcji nagrywania jednym dotknięciem można szybko i łatwo nagrywać bez utraty ważnych treści. Pamięć wewnętrzna o pojemności 32 GB zapewnia miejsce na 580 godzin nagrań lub 6000 utworów. Dzięki wyższej szybkości transmisji uzyskuje się jeszcze wyższą jakość dźwięku do 3072 kbps.

Przesyłanie danych i ładowanie odbywa się za pomocą dołączonego kabla USB. Zestaw zawiera dyktafon o pojemności 32 gb, włoskim, niemieckim, podręcznik użytkownika w języku angielskim, kabel do ładowania USB 2.0, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, francuskim i hiszpańskim oraz słuchawki. Ulepszona pamięć flash i wysoka wydajność bateriidzięki ulepszonej konstrukcji wewnętrznej pamięci flash nie tylko zmniejsza się zużycie energii, ale również zwiększa prędkość transmisji. Urządzenie jest dostarczane z roczną gwarancją.
MarkaLIMENAMICS #ad
ProducentLIMENAMICS #ad
Numer częściZD68-32G
ModelZD68-32G

3. sellgal-tec

#ad

Sellgal-tec ® MQ-L500 mod antracyt — dyktafon USB, Spy Powerbank. Do 2 tygodni ciągłego nagrywania lub 4 miesięcy w trybie czuwania, pamięć 16 GB do maks. 576 godzin

#ad
sellgal-tec #ad - 16 gb pamięci wewnętrznej, bez możliwości rozszerzenia, 24-dniowe nagrywanie. Brak wskaźnika aktywnego bez migającego lamfu lub podobnego. Mimo tylko 64 kb/s zapotrzebowania na pamięć doskonała jakość nagrywania, nie porównywalna z innymi plikami audio z tej listy.

Kompaktowe urządzenie do rejestrowania i monitorowania wielu ukrytych zastosowań, z funkcją powerbanku i magnetycznym mocowaniem. Bardzo długi czas nagrywania i czuwania spy power bank dzięki wysokiej jakości akumulatorowi o pojemności 3000 mAh. Do 2 tygodni nieprzerwanego nagrywania lub 4 miesiące czuwania po jednym naładowaniu akumulatora. Idealnie nadaje się do ukrytego długoterminowego monitorowania, ale również do nagrywania w korytarzu, na spotkaniach, w biurze.
Markasellgal-tec #ad
Producentselling.gallery #ad
Wysokość1.06
Długość3.66
Waga0.2
Szerokość0.91
Numer częściMQ.U500N

4. HIFI WALKER

#ad

Digital Voice Recorder 64 GB, Variable Speed, Portable Voice Activated Recorder with Playback, MP3, Dictaphone Voice Recorder for Lectures Meetings Sound Audio Recording Device with Password

#ad
HIFI WALKER #ad - Urządzenia głosowe z regulowaną prędkością: uwolnij swoje ręce dzięki funkcji aktywowanej głosem. Po włączeniu tego trybu nagrywarka optymalizuje przestrzeń i czas, co istotne. Package contents: 1*64gb recorder, 1* type c Cable, 1*Instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Symuluje rozmowę twarzą w twarz i przyczynia się do tworzenia cennych wspomnień.

Co więcej, w dodatku do nagrywania, ape, WAV i FLAC. Dzięki temu możesz cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu. To nie tylko urządzenie do nagrywania głosu, obsługuje również formaty MP3, ale również Twój przenośny towarzysz muzyczny. Chroni twoją prywatność: ten dyktafon dyktafon posiada hasło do bezpiecznego nagrywania. 2 lata gwarancji i lista pakowania: hifi walker has a complete after-sales team to provide customers with a 2-year warranty and lifetime 24-hour online/e-mail support, making you 're inwestment and not just buying a product without value. Ywy wyświetlacz tft o przekątnej 1, aby zaoszczędzić, zatrzymać, 0 cala sprawia, aby rozpocząć, niezależnie od tego, dzięki czemu jest łatwy do opanowania, czy jesteś stary czy młody.

Wyraźne nagrywanie i redukcja szumów: cyfrowy dyktafon hifi walker v6 oferuje dynamiczną redukcję szumów i nagrywanie stereo z oddzielnymi mikrofonami z lewej i prawej strony, aby zapewnić wysokiej jakości dźwięk z prędkością 1536 kb/s. Atwy w użyciu i wielofunkcyjny: wystarczy nacisnąć rec, że operacja jest łamliwa, a nazwa ścieżki i data systemu są wyświetlane podczas odtwarzania, a następnie przejść do przodu i ponownie uruchomić funkcje. Dostosuj prędkość odtwarzania w 16 krokach, takich jak nauczanie, aby wykorzystać ją do różnych zastosowań, spotkania, automatycznie rozpoznając Twój głos i dyskretnie nagrywając to, nauka języków i wiele innych.
MarkaHIFI WALKER #ad
ProducentHIFI WALKER #ad
Numer częściDR-SD-05
ModelV6

5. Howabo

#ad

64 GB, wywiadów, urządzenie nagrywające USB C do wykładów, cyfrowy dyktafon z rozpoznawaniem mowy i hasłem, spotkań, metalowa obudowa, Howabo Dyktafon 60H

#ad
Howabo #ad - Ponadto twarda, stylu i jakości. Po zakupie można korzystać z rocznej gwarancji i 24-godzinnego wsparcia online/e-mail. Inne funkcje to: nagrywanie timera, zapis sterowany czasowo, powtórzenie A-B. 4-cyfrowe hasło z 10 000 różnymi możliwościami kombinacji zapewnia, powtórzenie A-B, hasło, odtwarzanie ze zmienną prędkością, szybkie przewijanie do tyłu/szybkie przewijanie do przodu podczas odtwarzania przytrzymaj poprzedni/następny przycisk.

Wielofunkcyjność: hasło, że nikt nie będzie mógł uzyskać dostępu do twoich osobistych plików nagrań bez twojego hasła. Wskazówka: aktywacja głosowa może przegapić subtelne dźwięki, aby ją otworzyć. Lekcje, wywiady, wbudowanemu akumulatorowi 1050 mah możesz po 6 godzinach pełnego naładowania wykonać do 60 godzin nieprzerwanych nagrań 512 kbps Idealne rozwiązanie do szerokich scenariuszy użytkowania, które wymagają wielokrotnego podsłuchiwania, udział w kilkudniowych spotkaniach i wykładach akademickich. Cieszymy się, 1 x kabel usb-c, aby otrzymać: 1 x dyktafon 64 GB, że wybrałeś naszą markę i jesteśmy dumni z zaufania i wsparcia.

Wydajne nagrywanie przez 60 godzin i duża bateria 1050 mah - dzięki dużemu, organizowania i edycji, takich jak np. Następnie można odtwarzać lokalnie lub przez słuchawki/komputer. Tryb aktywacji głosem: zmniejsz niepotrzebne luki audionagrywanie w trybie aktywowanym głosem: automatycznie rozpoczyna nagrywanie, zatrzymuje się przy cichym/cichym dźwięku, zmniejsza luki i szepty, gdy zostanie rozpoznany dźwięk, dlatego nie jest zalecana w przypadku ważnych okazji aktywacja głosowa jest domyślnie wyłączona, proszę zapoznać się z instrukcją, a jednocześnie oszczędza pamięć i prąd. Odtwarzanie przez słuchawki lub komputer zapewnia lepszy dźwięk niż przez lokalne głośniki.
MarkaHowabo #ad
ProducentHowabo #ad
Wysokość0.39
Długość3.74
Waga0.09
Szerokość1.18
Numer częściV59-64GB
ModelV59
Gwarancja12 Miesięcy

6. Vivaniir

#ad

Wytrzymałe urządzenie nagrywające z aktywacją głosową i metalową obudową, cyfrowy dyktafon USB-C do wykładów, 80 godzin długi akumulator 1100 mAh, spotkań i wywiadów, Vivaniir Dyktafon 64 GB

#ad
Vivaniir #ad - Należy jednak pamiętać, gdy nie ma hałasu, że aktywacja głosowa może przeoczyć drobne niuanse i dlatego nie jest zalecana w sytuacjach krytycznych. Nagrania można łatwo odtwarzać na lokalnym urządzeniu, słuchawkach lub komputerze. Jego nowoczesne wzornictwo jest elegancko połączone z wytrzymałą i solidną metalową obudową, która emanuje zarówno stylem, stabilny i złącze USB-C - dzięki przestronnej pamięci 64 GB można bez problemu nagrywać 750 godzin nagrań z prędkością 192 kb/s lub 288 godzin nagrań z prędkością 512 kbps lub 96 godzin nagrań z prędkością 1536 kb/s, jak i trwałością.

Wielofunkcyjność: hasło, wejście przewodu, timer. Włącz hasło, aby chronić ważne pliki przed nieautoryzowanym dostępem. Mikrofon/wejście przewodowe: zapewnia dwa źródła nagrywania, które zaspokajają różne potrzeby nagrywania. Dyktafon cyfrowy Vivaniir to Twój najlepszy towarzysz w życiu i pracy. Aktywacja głosu: spraw, gdy zostanie rozpoznany dźwięk, aby nagrywanie było bardziej inteligentne!Po włączeniu tej funkcji nagrywanie rozpocznie się w trybie nagrywania, a następnie zatrzyma się, dzięki czemu pamięć i energia są skutecznie oszczędzane.

W ciągu 12 miesięcy od daty zakupu, który łączy w sobie praktyczność z zamyśleniem? Dyktafon cyfrowy Vivaniir to idealny prezent dla dorosłych, a my zwrócimy Ci pieniądze lub wyślemy produkt w ciągu 24 godzin w ciągu jednego dnia roboczego. Niezależnie od tego, lekcje czy osobiste notatki, czy nagrywasz wykłady, nie przegapisz ważnych momentów.
MarkaVivaniir #ad
ProducentVivaniir #ad
Wysokość0.43
Długość4.25
Waga0.2
Szerokość1.42
Numer częściV30
ModelV30
Gwarancjajeden rok od daty zakupu

7. sellgal-tec

#ad

Sellgal-tec ® MQ-U350DE V106 antracyt — dyktafon z aktywacją nagrywania przez hałas lub nagrywanie ciągłe. Do 20 dni czuwania, 8 GB

#ad
sellgal-tec #ad - Inne oferty nie odpowiadają temu opisowi! Dyktafon w formie pamięci usb, brak widocznego wskaźnika zasilania. Sellgal-tec jest dystrybuowany wyłącznie za pośrednictwem selling. Gallery. Pałąk wraz z oprogramowanie do stempli czasowych do daty i godziny nagrań, np.

Funkcja aktywacji głosu – do 20 dni w trybie czuwania. Podłączony do źródła zasilania nagrywanie do 8 GB lub 9999 pojedynczych plików. Bardzo czuły mikrofon o bardzo dobrej jakości nagrywania. Do monitorowania, kolor grafitowego patyczka, ścinania głosów lub szpiegowania. Opcjonalnie nagrywanie ciągłe lub aktywowane głosowo. 8 gb pamięci wewnętrznej, bez możliwości rozbudowy. Dożywotnia możliwość aktualizacji artykułów firmy Sellgal-tec.

Zakres dostawy: urządzenie nagrywające z najnowszym oprogramowaniem sprzętowym firmy sellgal-tec, przetestowane i wolne od błędów, instrukcja obsługi w języku niemieckim, wraz z małym karabińczykiem jako zawieszka na pęku kluczy itp. Wystarcza na ponad 280 godzin nagrywania ponad 11 dni pojemności! Dzięki niewielkim zapotrzebowaniu na pamięć przy jednoczesnej doskonałej jakości dźwięku.
Markasellgal-tec #ad
Producentselling.gallery #ad
Wysokość0.79
Długość2.68
Waga0.03
Szerokość0.41
Numer częściMQ-U350
ModelMQ-U350

8. aLLreLi

#ad

Cyfrowy dyktafon, aLLreLi Dyktafon cyfrowy CP00341 2 w 1 Mini 16 GB pamięci USB

#ad
aLLreLi #ad - Prawdziwa technologia Plug and Play, kompatybilna z Mac OS X i Windows. 2 praktyczne gadżety w jednym: można go używać jako cyfrowego rejestratora głosu i jako pamięć flash USB do plików.

Krystalicznie czyste nagrania: dyktafon tworzy nagrania o imponującej jakości dźwięku, idealnie nadaje się jako dyktafon do pracy i szkoły. Atwe ładowanie: wystarczy podłączyć dyktafon USB do portu USB, a w pełni naładowany w ciągu 2-3 godzin. Atwe w użyciu: nie jest wymagane żadne sterowniki. Idealny do dyskretnego nagrywania: mocny akumulator litowo-jonowy umożliwia nagrywanie do 13 godzin, zanim trzeba go ponownie naładować.
MarkaaLLreLi #ad
ProducentaLLreLi #ad
Numer częściALLCP00341GB

9. XIXITPY

#ad

Wywiadów, XIXITPY 64 GB urządzenie nagrywające z 60 godzin ciągłego nagrywania i hasłem, 3072 kbps Voice Recorder do wykładów, Dyktafon, spotkań

#ad
XIXITPY #ad - Inteligentna funkcja aktywacji głosuczy denerwowałeś się długimi okresami karmienia piersią w swoich nagraniach? wystarczy włączyć "aktywację głosową". Niezależny przycisk nagrywania: nagrywanie jednym dotknięciemnawet przy wyłączonym urządzeniu wystarczy przesunąć przycisk nagrywania w górę, którą chcesz nagrać.

Akumulator o wysokiej wydajności 1100 mah, może nagrywać przez 60 godzin po 4 godzinach ładowania standard: 512 kbps/WAV. Możesz również użyć przycisków do regulacji głośności, oczywiście! Użyj dołączonych słuchawek, aby słuchać nagrywania?" Tak, szybkiego przewijania do przodu/do tyłu tylko podczas odtwarzania. Niezawodny zestaw xixitpy: zestaw zawiera słuchawki, dzięki czemu można używać bezpośrednio z dyktafonu głosowego i uchwycić piękne chwile w życiu zawsze i wszędzie.

Włącz "ochrona hasłem", hasłoUstaw "nagrywanie timera", aby zapobiec oglądaniu plików przez innych. Nawet do 95 godzin ciągłego nagrywania przy 32 kbps. Co się stanie, jeśli prąd spadnie podczas nagrywania? Nie martw się, aby rozpocząć nagrywanie. Czy mogę używać słuchawek, aby słuchać nagrań w cichym otoczeniu. Duża pamięć 64 gb i 60 godzin ciągłego nagrywania - wbudowana pamięć 64 gb, może zapisać do 185 dni nagrywania 32 kb/s.
MarkaXIXITPY #ad
ProducentXIXITPY #ad
Wysokość3.86
Długość0.47
Waga0.16
Szerokość1.14
Numer częściV63-64GB
ModelV63-64GB

10. Vandlion

#ad

Do wykładów, Vandlion Voice Recorder 32 GB z funkcją rozpoznawania mowy i nagrywaniem jednym dotknięciem, spotkań, profesjonalne urządzenie do nagrywania audio, wykładów, Dyktafon cyfrowy

#ad
Vandlion #ad - Wskazówka: aktywacja głosowa jest domyślnie wyłączona. Nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem wsparcia w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów. Urządzenie nagrywające audio posiada ponadto elegancką obudowę ze stopu cynku 0, 3 x 1 x 3 cali, 37 g. Po włączeniu aktywacji głosu nagrywa dyktafon po wykryciu hałasu w otoczeniu; zatrzymuje się, gdy jest cichy lub ma niski poziom głośności.

Podczas odtwarzania naciśnij krótko przycisk odtwarzania, aby przerwać odtwarzanie, i naciśnij długo przycisk poprzedniego/następnego utworu, aby szybko przewijać do przodu lub do tyłu. Nie używać przy ważnych okazjach. Nie martw się o zgubienie nagrań. Reaguj szybko w ciągu 24 godzin! Duża pamięć 32 gb i przenośna konstrukcja - dyktafon cyfrowy z dużą pamięcią 32 gb może zapisać 350 godzin zapisanych plików. Automatyczne zapisywanie przy niskim poziomie baterii i znacznik czasuw przypadku niskiego poziomu baterii czerwone światło miga przez kilka sekund i automatycznie zapisuje nagranie.

Ciepła obsługa klienta i kompatybilność z telefonami z systemem windows/mac/android - możesz bez problemu odtwarzać/usuwać/przesyłać nagrania na komputerach z systemem Windows/Mac i telefonie z systemem Android !! !NIE IOS/IPHONE. Idealny prezent dla prawników, prezentacje, studentów. Odtwarzanie słuchawek i szybkie przewijanie do przodu/do tyłuwyłącz nagrywarkę audio i zapisz go, podłącz słuchawki i już możesz odtwarzać plik nagrania. Po 2-godzinnym pełnym naładowaniu urządzenie może pracować nieprzerwanie przez 20 do 25 godzin.
MarkaVandlion #ad
ProducentVandlion #ad
Wysokość2.95
Długość0.31
Waga0.08
Szerokość0.98
Numer częściv13
ModelV13
Gwarancja12 Miesięcy