Top 10 Bogenständer Recurvebogen – Łuki olimpijskie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. NIKA ARCHERY

#ad

Kuszy, wosk ochronny Compound Recurve Takedown Bow String Wax Rail Lube Bow akcesoria, NIKA ARCHERY Wosk do cięciwy do łucznictwa

#ad
NIKA ARCHERY #ad - Nadaje się do cięciw łukowych. Wosk ślizgowy do cięciwy, bez zapachu. Używaj po 5 strzałach. Wydłuż żywotność struny, chroń strunę i szynę. Rednica: 16, 8 mm, długość: 67 mm.
MarkaNIKA ARCHERY #ad
ProducentNIKA ARCHERY #ad
Waga0.01

2. Wild Honey

#ad

Take Down – 62 cale – łuk refleksyjny – 80 kg; świetny łuk dla początkujących i dorosłych w sportach łuczniczych, łucznictwo, łuk i strzały, Wild Honey

#ad
Wild Honey #ad - Wild honey to 3-częściowy łuk refleksyjny, składający się z części środkowej 50 cm i czarnych, wzmocnionych włóknem szklanym ramion z drewna klonowego.

Dzięki niewielkiej wadze ok. Dzięki długości łuku 62 cali i ciężarkom naciągowym 20-32 lbs w odstępach 4 lbs Wild Honey nadaje się do prawie każdego początkującego strzelanina. 930 g jest nie tylko idealny dla początkujących, ale dzięki wyposażeniu w wizjer, stabilizator i gniazdo guzikowe 5/16 x 24 przekonuje również bardziej wymagającymi strzelcami. Dostępny tylko jako model prawy. Długość łuku: 62 cale - waga naciągu: 20, 24, 28 lub 32 lbs.
MarkaWild Honey #ad
Waga2.05

3. ELONG OUTDOOR

#ad

Elong Archery Supply lekki stojak łukowy do łuku recurve, łuku kompozytowego Takedown

#ad
ELONG OUTDOOR #ad - Rozmiar: 48 cm, mały, ale solidny, łatwy do przenoszenia. Zastosowanie: do łuków mieszanych, tradycyjnych i recurwowych, łuków długich. Chroń swój łuk: utrzymuj ścięgno w czystości, bez dotykania podłoża lub przewrócenia. Materiał: materiał z włókna szklanego, lekki, ale wytrzymały i poręczny. Trzymaj mocno łukowy uchwyt, aby uniknąć uszkodzenia paska do noszenia. Atwy montaż: przykręcanie nogi, łatwy montaż i demontaż.
MarkaELONG OUTDOOR #ad
ProducentELONG OUTDOOR #ad
Waga0.49
Numer częściGZEL-ST001-BK-DE

4. Avalon

#ad

Avalon Stojak łukowy Eola Easy Fold

#ad
Avalon #ad - Dzięki szerokiemu mocowaniu również łuki z grubą częścią środkową nie stanowią problemu. Solidny stojak łukowy o masywnej konstrukcji, bardzo stabilny. Nakrętka motylkowa jest zabezpieczona przed przypadkowym odkręceniem i dlatego nie można jej przypadkowo zgubić. Stojak na łuk avalon eola ze składanymi nóżkami, trzymany przez centralną nakrętkę motylkową. Bardzo łatwy montaż i demontaż. Wersja z metalu chromowanego.
MarkaAvalon #ad
ProducentAvalon #ad
Numer części14035

5. Tongtu

#ad

Tongtu Takedown łuk refleksyjny, zestaw dla początkujących z akcesoriami do łucznictwa, 30,40 kg, na polowanie, łuk i strzały dla dorosłych

#ad
Tongtu #ad - Uk i strzałaŁuk i strzała w tym 6 sztuk strzał z końcówką, 1 x osłona na ramię, 1 x zakładka na palec, 1 x łuk. Bezpieczeństwo przede wszystkimnależy zwrócić uwagę na kierunek montażu ud, nieprawidłowy montaż może doprowadzić do pęknięcia łuku.

Ucznictwo uczy koncentracji i zwiększa cierpliwość i samodyscyplinę. Idealny prezent - idealny dla początkujących, dorosłych, nastolatków, osób starszych. Wysoka jakość – łucznictwo dla początkujących Łuk jest wykonany ze stabilnego nylonu i włókna szklanego, super lekki i wytrzymały. Takedown recurve boVery łatwy montaż. Zestaw łuczniczy dla dorosłych - łuk i strzały dla dorosłych dzieci, że musisz kupić tylko 1, które chcą nauczyć się łucznictwa.

Oburęczny nylonowy uchwyt dla osób prawo- i leworęcznych, co oznacza, a cała rodzina może cieszyć się aktywnością. Zapewnia również dobre podparcie do noszenia. Niedoświadczeni początkujący powinni postępować zgodnie z instrukcją montażu. Ten zestaw łuczniczy pomoże cieszyć się rodzinną aktywnością i przyniesie zupełnie nowe doświadczenie.
MarkaTongtu #ad
ProducentTongtu #ad
Waga2.2
Gwarancja100% serwis posprzedażny

6. longbowmaker

#ad

Longbowmaker Lekki stojak łukowy łuk refleksyjny niebieski

#ad
longbowmaker #ad - Nadaje się do: łuku kompozytowego, tradycyjnego łuku długiego i refleksyjnego. Materiał: drążek i nogi z włókna szklanego, lekkie, głowica z tworzywa sztucznego i łączniki aluminiowe, ale wytrzymałe.

Następnie dopasuj środkowy łącznik aluminiowy, aby uzyskać żądaną wysokość łuku. Lekki i funkcjonalny: waga uchwytu wynosi 190 g i jest przenośna. Instalacja: bezpośrednio wkręcić nogi, łatwy montaż i demontaż. Praktyczna konstrukcja: wysokość 48 cm i regulowana wysokość stojaka z aluminiowym regulatorem, pasuje do wszystkich łuków. Z drugiej strony jest łatwy w instalacji i może dobrze działać podczas strzelania na polowaniu na świeżym powietrzu.
Markalongbowmaker #ad
Producentlongbowmaker #ad
Waga0.42
Gwarancjabrak

7. Genericer

#ad

Prosty stojak na polowanie podczas treningu sportowego na świeżym powietrzu czarny, Genericer Składany stojak na łuk Recurve

#ad
Genericer #ad - Są szeroko rozpowszechnione. Wysokiej jakości materiały: wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów węglowych, lekkie. Zawartość opakowania: opakowanie zawiera 1 x ramę do przewożenia kół, 3 osie. Szerokie spektrum zastosowań: łuki recurve, tradycyjne łuki, łuki myśliwskie, proste łuki itd. Atwy w obsłudze: łatwy montaż i demontaż, łatwy do przenoszenia. Przenośny: przenośny, ruchomy i trwały, dostępny w kolorach czarnym i niebieskim.
MarkaGenericer #ad
ProducentGenericer #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.42
Szerokość0
Numer częściGenericer72w8h19evy-1

8. BICASTER

#ad

łuk takedown czarny krótki, BICASTER Stojak na łucznictwo w pełni frezowana CNC stal aluminiowa Heavy Duty automatyczne otwieranie/składanie łuku recurve

#ad
BICASTER #ad - Z grubej stali aluminiowej, konstrukcja z anodyzowanego aluminium, o wiele bardziej stabilny i trwały. Kompatybilny z: łukiem recurvebow i innymi tradycyjnymi łukami. Automatycznie szybkie otwieranie i składanie, prosta konstrukcja zajmująca niewiele miejsca. Wymiary: długość: 68 x 44 cm / krótka: 48 x 44 cm. Waga: długość: ok. 770 g / krótka: ok. 620 g.
MarkaBICASTER #ad
ProducentBICASTER #ad
Waga1.7

9. RiToEasysports

#ad

Lekki stojak na łuk refleksyjny, tradycyjny łuk czarny, RiToEasysports Stojak na łuk, składany karbonowy, do łuku myśliwskiego Recurve

#ad
RiToEasysports #ad - Wyprodukowano z wysokiej jakości materiału węglowego, niewielka waga. Szerokie spektrum zastosowań do łuków refleksyjnych, tradycyjnych łuków, łuków myśliwskich, prostych łuków itd. Wielokolorowy jest opcjonalny. Jest przenośny, zdejmowany i trwały. Atwy montaż i demontaż, łatwy do przenoszenia.
MarkaRiToEasysports #ad
ProducentRiToEasysports #ad
Numer częściRiToEasysportsu3ga4vf26r-11
ModelRiToEasysportsu3ga4vf26r-11

10. ZSHJG

#ad

Strzelania, ramię, mocna, uchwyt do noszenia, do treningu na łucznictwie, taśma treningowa z gumką, elastyczna linka, ZSHJG tasiemka treningowa z drewnianym łukiem, postawę ćwiczeń, do treningu puller

#ad
ZSHJG #ad - Uchwyt beech bow riser o wysokiej gęstości, można go dodać do wizjera i stabilizatora. Rolka: zwiększa rozciąganie ochrony, zwiększa mięśnie i twardość ramion, poprawia postawę łuczną. Rodzaj rękojeści, z wytrzymałą taśmą gumową, lepiej symuluje stan łuku, 9 aktów z regulacją ciężaru. Symuluje ciągnięcie łuku, zwiększa ciężar naciągu i utrzymuje cel dłużej i stabilniej. Odpowiedni dla większości miłośników łuku i strzał. Można ćwiczyć wentylację ręczną w dowolnym miejscu i czasie.
MarkaZSHJG #ad
ProducentSHJG factory #ad