Top 10 Brennofen Für Ton Keramik Zuhause – Narzędzia garncarskie i do ceramiki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Tallgoo

#ad

Narzędzie do modelowania, kompletny zestaw narzędzi do ceramiki, 43 sztuki narzędzi z gliny polimerowej, narzędzie do rzeźbienia, Tallgoo Narzędzie garncarskie

#ad
Tallgoo #ad - Wysokiej jakości materiał każde narzędzie jest produkowane z starannością, praktyczny i trwały. Przenośna torba do przechowywania do zabrania ze sobą. Zestaw narzędzi do gliny - otrzymasz 43 narzędzia garncarskie i 1 worek do przechowywania.

Zadowolenie klienta jest celem naszego serwisu. Rozwiążemy problem w ciągu 24 godzin. Narzędzie w kształcie kuli jest wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, gładki, drewniany uchwyt jest mocny, lekki, końcówka jest mocniejsza i może pracować bardziej precyzyjnie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się z nami skontaktować. Dołączony worek do przechowywania jest praktyczny i praktyczny.

Zaprojektuj produkcję świec, produkcję biżuterii, aby spełnić różne potrzeby, rzeźbienie, garncarstwo, modelarstwo, aby praca była dobrze widoczna. Dziękujemy za wyrozumiałość. Wszystkie narzędzia garncarskie są uporządkowane i wygodnie zapakowane w woreczek do przechowywania. Szerokie zastosowanie bardzo dobrze nadaje się do grawerowania, formowania, cięcia, usuwania wiórów, wygładzania, szczotkowania, modelowania, skrobania itd.
MarkaTallgoo #ad
ProducentchenyongEU #ad
Numer częścitaoyigongju-43
Modeltaoyigongju-43

2. WINOMO

#ad

Sculpting Clay, WINOMO narzędzie do modelowania w glinie, zestaw 14 sztuk, narzędzia do rzeźbienia w glinie

#ad
WINOMO #ad - W zestawie torba na zamek błyskawiczny, w której można wygodnie schować cały zestaw i transportować go w dowolne miejsce. Idealne do stosowania w pracy nad rzeźbą lub biżuterią. Materiał: wytrzymałe drewno i metal. Wspaniałe rozwiązanie do dowolnego tworzenia rzeźb. Zestaw obejmuje 11 drewnianych narzędzi i 3 z twardego metalu.
MarkaWINOMO #ad
ProducentWINOMO #ad
Wysokość1.57
Długość9.06
Waga0.43
Szerokość5.12
Numer częściDD1625440W1BH5252
ModelDD1625440W1BH5252

3. Viesap

#ad

Dwustronne narzędzia rzeźbiarskie, z torbą do przechowywania dla artystów garncarskich., narzędzie do rzeźbienia w glinie, Viesap Narzędzie do modelowania, narzędzie do garncarstwa, 25 sztuk narzędzi do rzeźbienia w glinie

#ad
Viesap #ad - Narzędzia rzeźbiarskie Viesap to idealny prezent dla artystów, rzeźbiarzy i garncarzy. Wygodny w przenoszeniu. 1 gąbka ceramiczna + 1 torba do przechowywania narzędzi do formowania gliny: zestaw do modelowania Viesap zawiera 1 worek do przechowywania gąbki ceramicznej i 1 worek do przechowywania narzędzi rzeźbiarskich z gliny polimerowej.

Zaprojektowane dla artystów i początkujących. Uwolnij nieograniczony potencjał Ciebie i Twojego dziecka. 5 narzędzi do formowania drewna: zestaw narzędzi do gliny polimerowej Viesap zawiera 5 wyjątkowych narzędzi do gliny drewnianej. 9 narzędzi do rzeźbienia ołówków kulowych: narzędzia do rzeźbienia viesap są dostarczane z 9-częściowymi różnymi narzędziami rzeźbiarskimi. Drewniane uchwyty są gładkie i wygodne.

Bardzo dobrze nadaje się do rzeźb z gliny i rzemiosła artystycznego. Idealnie nadaje się do rzeźbienia, skrobania, cięcia, modelowania, formowania, szczotkowania, wygładzania itd.4 narzędzia rzeźbiarskie z tworzywa sztucznego: zestaw narzędzi do rzeźbienia w glinie Viesap zawiera 4 narzędzia do modelowania. Jest to wspaniały zestaw do modelowania narzędzi do gliny. 5 foremek silikonowych końcówek: do narzędzi do tonowania Viesap należy 5 ekskluzywnych silikonowych narzędzi do formowania gliny.
MarkaViesap #ad
ProducentViesap #ad
Numer częścitaoyi tools-25
Modeltaoyi tools-25

4. Hztyyier

#ad

4 sztuki półokrągłe dziurkacze do glinki ceramiczne narzędzia drewniany uchwyt polimerowy Clay Punch dziurkacz ceramika narzędzia do rzeźbienia

#ad
Hztyyier #ad - Atwa w obsłudze, ostrzona metalowa rura tnąca do Twojego użytku. Zestaw stempli półokrągłych w 4 różnych rozmiarach. Wykonany z delikatnego metalu i drewna, odporny na starzenie. Antypoślizgowy uchwyt z drewna zapewnia wygodny chwyt i mniej zmęczenia. Te stemple garnkowe są praktyczne dla studentów, studiów artystycznych lub profesjonalnych rzeźbiarzy i garnków.
MarkaHztyyier #ad
ProducentHztyyier #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.29
Szerokość0
Numer częściHztyyierd8p9vtbefw
ModelHztyyierd8p9vtbefw

5. OLYCRAFT

#ad

5 x 2 x 2 cm, stempel z mieszanymi wzorami, do gliny i ceramiki, pieczątka kolumna, urodziny, OLYCRAFT 7 drewnianych narzędzi ceramicznych, na Boże Narodzenie, drewno

#ad
OLYCRAFT #ad - Clear carve -- z wyraźnym i równomiernym wzorem, łatwe użycie z każdym odcieniem do majsterkowania, aby zaprojektować i stworzyć własne ozdoby z gliny. Zestaw zawiera: 7 sztuk kwadratowych drewnianych stempli z mieszanym wzorem, 1 wzór z motywem łapy, 4 różne wzory kwiatowe, 1 wzór liścia klonu i 1 wzór w serce; wystarczająca do codziennego użytku.

Odpowiedni rozmiar, które razem wykonują majsterkowanie, lekki i przenośny, idealny dla rodzin, baw się dobrze podczas robienia gliny. Przenośna pieczątka z gliniany – każdy rozmiar wynosi około 5 cm x 2 cm x 2 cm.

Jakość premium -- stemple gliniane są wykonane z wysokiej jakości drewna, gładkiej powierzchni bez dużych węzłów i kolców, nie gniją się łatwo, są piękne i trwałe. Szerokie zastosowanie -- te drewniane stemple służą zwykle do oznaczania miękkiej gliny, ciasta, mogą być również używane do modelowania gliny, malowania i wielu innych.
MarkaOLYCRAFT #ad
ProducentOLYCRAFT #ad
Numer częściAJEW-FG0001-02-EU13
ModelAJEW-FG0001-02-EU13

6. Nuts OT nuts

#ad

Zestaw narzędzi do rzeźbienia w glinie polimerowej, dla profesjonalistów i dla początkujących, glina ceramiczna, narzędzie do rzeźbienia, zestaw narzędzi do modelowania, 22 sztuki, Narzędzie do modelowania

#ad
Nuts OT nuts #ad - Szeroka gama materiałów, różne rozmiary i kształty, 3 długopisy, 5 silikonowych sztyftów, 5 narzędzi do rzeźbienia w drewnie, aby w pełni zaspokoić różne potrzeby twórcze. Zestaw narzędzi do gliny może być również podarowany jako prezent, gliny, malowania twarzy, modelowania i rzemiosła artystycznego. Dla osób nadaje się dla profesjonalistów i początkujących w rzeźbieniu narzędzia do gliny.

Pottery tools mogą być używane do formowania ceramiki, co jest również dobrym wyborem. Zestaw narzędzi do modelowania drewna i silikon są bezpieczniejsze, drewna, stali nierdzewnej i silikonu, aby spełnić różnorodność narzędzi, a stal nierdzewna zapobiega rdzewieniu. Narzędzia są różnorodne i łatwe w użyciu. Zakres zastosowania - narzędzia do gliny nadają się do ceramiki, plasteliny i mogą być używane jako narzędzie do modelowania. Dla dzieci narzędzia te są wielofunkcyjne i sprzyjają wspieraniu wszelkiego rodzaju kreatywności, są łatwe w obsłudze i przenośne. Wysokiej jakości materiały narzędzie do garnka jest wykonane z tworzywa sztucznego, które można wykorzystać w procesie kreatywnym.

Instrukcja użytkowania - dwustronne narzędzie do punktowania może być używane do przekłuwania gliny i gliny, długopis i silikonowy mogą być używane do zagęszczania i formowania gliny, narzędzie do formowania z tworzywa sztucznego może być używane do formowania gliny i gliny, drewniany zestaw narzędzi do modelowania może być używany do rzeźbienia w glinie, a torba do przechowywania może być używana do przechowywania narzędzi ceramicznych. Specyfikacja produktu - narzędzie do modelowania zawiera 5 dwustronnych narzędzi do punktowania, 3 narzędzia do modelowania z tworzywa sztucznego i 1 torbę do przechowywania.
MarkaNuts OT nuts #ad
Producent‎nutsotnuts #ad

7. Hedgehill

#ad

Hedgehill Niedrogi zestaw garncarski: małe i duże koło garncarskie + 2 zestawy narzędzi do garncarstwa + 2 kg gliny gliny gliny do gliny firmy Jovi – idealny dla początkujących

#ad
Hedgehill #ad - 2 x 8-częściowy zestaw narzędzi garncarskich. 1 x tarcza garncarska o średnicy 20 cm. 2 x 1 kg gliny do suszenia na powietrzu firmy Jovi. 1 x 30 cm duże koło garncarskie. Proszę zwrócić uwagę na nasze inne oferty.
MarkaHedgehill #ad
ProducentMH #ad
Wysokość5.91
Długość11.81
Waga12.13
Szerokość11.81

8. Dasyusuo

#ad

Gliny polimerowej, produkcji biżuterii, narzędzia do modelowania, narzędzia do modelowania, z torbą do przechowywania, glina polimerowa, 46 sztuk narzędzi garncarskich, zestaw narzędzi do modelowania, garncarzy, do modelarstwa

#ad
Dasyusuo #ad - Nie musisz kupować innych narzędzi, w tym wszystkie narzędzia, które są potrzebne do rzeźbienia, formowania, wygładzania, jest to bardzo wartościowy zestaw. Wszystko w jednym - nasze narzędzia do modelowania gliny mają łącznie 46 akcesoriów, czyszczenia i cięcia gliny. Narzędzie do rzeźbienia jest niezbędnym narzędziem do produkcji gliny, świec, ręcznej rzeźby, produkcji ciast i rzeźbienia dyni.

Duża końcówka - większość narzędzi ma dwustronną i różną końcówkę, która nadaje się do różnych kształtów. Spełni wszystkie Twoje potrzeby. Jing ma precyzyjne wykonanie, gładki uchwyt i wygodny uchwyt, dzięki czemu można osiągnąć podwójny rezultat przy połowie wysiłku podczas użytkowania. Idealny prezentto narzędzie do modelowania gliny jest bardzo odpowiednie dla miłośników majsterkowania, rzeźbieniu, rzeźbieniu ręcznym, początkującym garncarzem lub profesjonalnymi modelarzami, którzy lubią grać w glinie, aby tworzyć wyjątkowe dzieła sztuki.

Możesz wybrać odpowiednią końcówkę zgodnie z własnymi potrzebami. Trwały materiałto narzędzie do gliny polimerowej jest wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej z uchwytem z czystego naturalnego drewna. Torba do przechowywania z klamrą - wszystkie nasze narzędzia do modelowania są mocno zamocowane w składanej torbie do przechowywania z klamrą, która jest wygodna w użyciu, przechowywaniu i transporcie.
MarkaDasyusuo #ad
ProducentDasyusuo #ad
Numer częściPCT-46
ModelPCT-46

9. Pott'd

#ad

Suszenie na powietrzu. Zestaw zawiera: osuszający powietrze tlenek gliny, narzędzia, instrukcja -, farby, środek uszczelniający, pędzle, Pott'd Zestaw glinianych garncarzy dla początkujących do domu

#ad
Pott'd #ad - Co stworzysz? nasza społeczność Instagram i TikTok jest pełna inspiracji! Ten zestaw można idealnie podzielić się z partnerem lub podarować komuś ukochanemu. Podczas formowania tonu możesz puścić wodze fantazji i wpaść w przepływ świadomego relaksu. Podziwiaj swoje dzieło – upiększ swoją kreację rośliną sukulenty nadają się świetnie lub suszonymi kwiatami lub przechowuj w nich biżuterię, długopisy lub pędzle – możliwości są nieograniczone.

Ten zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć własne kreacje dźwiękowe. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie szczotki, aby chronić Twoją kreację i nadać jej profesjonalny blask! W zestawie znajduje się również nasz przewodnik pott'd quick-start z czterema unikalnymi instrukcjami do majsterkowania i mnóstwem inspiracji! Barwienie – w zestawie znajduje się 8 farb akrylowych klasy premium, jedna duża do zakrywania i jedna mniejsza do drobnych szczegółów. Glina pott'd jest miękka i gładka i wysycha w ciągu 24-48 godzin bez rozrywania – po prostu najlepsza, jaka jest dostępna.

Rękodzieło – 5 x narzędzie do formowania gliny z drewna oraz gąbka wygładzająca; wszystkie zapakowane w materiałową torbę wielokrotnego użytku – wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać kształt i wygładzić idealną rzeźbę. W zestawie znajduje się również doniczka z białym lakierem podkładowym oraz specjalny błyszczący lakier, które zapewniają idealne zabarwienie i pokrycie naszej samoutwardzającej się gliny i zostały odpowiednio przetestowane. Twoje ręce są twoimi narzędziami i tylko Twoja wyobraźnia może wyznaczyć granice. Oczywiście możesz się nim zrelaksować również podczas kreatywnego wieczoru.
MarkaPott'd #ad
ProducentPott'd #ad
Wysokość10.24
Długość7.87
Szerokość3.94
Numer częściPTCopenhagen

10. Cool MAKER

#ad

Cool Maker Pottery Cool Studio garncarskie – łatwe wykonanie garncarstwa z pomocą formy i glinki suszącej powietrze, dla dzieci od 8 lat

#ad
Cool MAKER #ad - Już rozwinięte tarcze gliniane są po prostu modelowane wokół rdzenia formowanego na obracającym się kole garncarskim. Dzięki studiu garncarskiemu pottery cool garncarstwo zostanie wywrócone do góry nogami, co wymaga mniej umiejętności i gwarantuje sukces.

Zawartość: 1 studio garncarskie, 2 silikonowe nakładki, 1 uchwyt na narzędzia, 2 pociągi robocze, 1 pędzel, 3 tarcze gliniane, 1 butelka z rozpylaczem, 2 rdzenie formujące, 2 narzędzia do wabienia, 4 kolory. Baterie nie są dołączone: 4 x C LR14. Cool maker jest synonimem "zrób to sam" z gwarancją sukcesu i wspiera kreatywność i pewność siebie małych artystów od 8 roku życia lub młodszych.

Po wyschnięciu gliny na powietrzu można ją artystycznie pomalować za pomocą dołączonych metalicznych farb, aby akcesoria przyciągały wzrok. Wzory mogą być nacinane lub dziurkowane. Idealny początek garncarstwa. Wystarczy spryskać glinę wodą i uformować. Przed suszeniem naczynie można zaprojektować i ozdobić za pomocą dołączonych narzędzi.
MarkaCool MAKER #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość11.13
Długość14
Waga1.47
Szerokość4
Numer części6027865
Model6027865
GwarancjaCzęściowa gwarancja