Top 7 BAKUGAN Armored Alliance – Ruchome figurki do zabawy dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BAKUGAN

#ad

BAKUGAN Ultimate Viloch, figurka kolekcjonerska z 6 Geoganami i 1 Aurelus Viloch

#ad
BAKUGAN #ad - Pierwsza figurka kolekcjonerska złoczyńcy: oprócz Geoforge Dragonoid z Ultimate Viloch po raz pierwszy pojawia się duża figurka kolekcjonerska złoczyńcy. Ekskluzywna piłka viloch bakugan basic: figurka zawiera jako głowę wyjątkową piłkę Aurelus Viloch Basic Ball.

Czy ultimate Viloch wygra pojedynek z Geoforge Dragonoid? . Zawartość: 1 aurelus viloch bakugan, 6 geogan, 2 bakuCores, 6 kart umiejętności, 1 karta postaci, 1 instrukcja, 1 mapa portalu, 1 zasady gry Bakugan. Idealny prezent: duża figurka kolekcjonerska to idealny prezent dla każdego fana Bakugan. 7-częściowa figurka kolekcjonerska viloch: ultimate viloch przeciwnik do Geoforge Dragonoid można rozłożyć na jego elementy, a 6 Geogan/1 Bakugan można umieścić pojedynczo w bitwie lub umieścić na półce jako figurkę.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość12
Długość13
Waga0.29
Szerokość2.5
Numer części6063381
Model6063381
GwarancjaCzęściowa gwarancja

2. BAKUGAN

#ad

1 Geogan Ventus Arcleon i 2 nanogan Pyrus Sludgem, Aquos, Bakugan 'Evolutions' Battle Strike 6-pak z 1 piłką Platinum Ball Darkus Dragonoid, 2 piłki Basic Pyrus Sectanoid, Ventus Nillious

#ad
BAKUGAN #ad - 6 przekształcających "ewolucyjnych" bakugan: zestaw zawiera 1 platynową serię Bakugan, 2 Basic Bakugan, 2 nanogan i 1 geogan do zbudowania silnej armii Bakugana - i po prostu wszystko, czego potrzebujesz do bitwy z przyjaciółmi. Różne transformacje w zależności od rodzaju bakugan: piłki bakugan otwierają się po zwinięciu za pomocą dołączonych BakuCores, Geogan należy na nie upuścić i rozłożyć nanogan Mini-Bakugan ręcznie, aby zaprezentować się jako szczegółowe figurki akcji.

Zwróć uwagę na to, aby sprytnie używać serii Platinum Bakugan i Nanogan w bitwie, ponieważ każdy Bakugan spełnia inny cel. Atak niespodzianka z nanoganem lub geoganem: jeśli przeciwnik posiada Bakugan o wyższej mocy B, w każdym pojedynku rolkowym można użyć odpowiedniego nanoganu lub jednorazowo w bitwie geogan, aby odwrócić liść.

Różnorodne możliwości kombinacji i zabawy: rozszerz swoją kolekcję o jeden z 150 nowych "ewolucji" Bakugan. Zawartość: 1 platinum series bakugan darkus dragonoid, 3 karty umiejętności, 6 bakucores, Aquos Widow, 3 karty postaci, Ventus Nillious, 3 karty portalowe, 2 Nanogan Pyrus Sludgem, 1 instrukcja gry, 2 bakugan Pyrus Sectanoid, 1 Geogan Ventus Arcleon, 1 Przegląd zbiorczy.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość10
Długość12
Waga0.86
Szerokość2.63
Numer części6063759
Model6063759
GwarancjaCzęściowa gwarancja

3. BAKUGAN

#ad

Gorthion biała, Bakugan 6045138 / #20115350, Storage Case, walizka do przechowywania z dodatkową piłką Bakugan Basic

#ad
BAKUGAN #ad - Połącz z nimi: fani bakugan mogą połączyć dwie walizki do przechowywania i przymocować do siebie. Z miejscem na maksymalnie 14 bakugan możesz przechowywać swoje bakugan, karty postaci, BakuCores i karty umiejętności.

Otrzymasz specjalny bakugan: etui do przechowywania jest dostarczane z Gorthion biały Bakugan. Zawartość: 1 etui do przechowywania Bakugan, 2 BakuCores, 1 Gorthion biały, 1 karta postaci. Zabierz ze sobą wszystko: zabierz swój bakugan w etui do przechowywania tam, gdzie jesteś. Jak radzisz sobie z dużą kolekcją Bakugan, taką jak ta? Dodaj bakugan do swojej kolekcji i rywalizuj z przyjaciółmi w bitwie Bakugan.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość7.75
Długość2.03
Waga0.01
Szerokość10.16
Numer części20115350
Model20115350

4. BAKUGAN

#ad

BAKUGAN Baku-Tin, wysokiej jakości metalowe pudełko do przechowywania z ekskluzywnym Darkus Sectanoid i kolejną piłką niespodzianki

#ad
BAKUGAN #ad - Przechowywanie i rozkładanie: ulubione bakugan można schować w metalowym pudełku, postawić na nich lub umieścić aktualny wybór pojedynku w zagłębieniach, aby piłki się nie zwijały. Ta zabawka bakugan to wspaniały upominek lub prezent na każdą okazję lub urodziny dla dziewcząt, chłopców i wszystkich dzieci od 6 lat.

2 piłki bakugan w zestawie: wewnątrz kryje się 1 ekskluzywny Darkus Sectanoid Bakungan oraz bakugan niespodzianka do rozszerzenia własnej kolekcji. Zawartość: 1 metalowe pudełko do przechowywania, 1 Bakugan, 2 karty postaci, 4 BakuCores, 1 ekskluzywny Bakugan Darkus Sectanoid, 2 karty portalowe.

Wkładane półki: wnętrze zapewnia miejsce na 6 wkładanych kart Bakugan lub znacznie więcej Bakugan, gdy wyjmowane są wkładane półki. Wysokiej jakości pudełko do przechowywania z metalu: absolutny must-have dla fanów Bakugan, pudełko kolekcjonerskie z miejscem do przechowywania w modnym stylu Bakugan.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość3.13
Długość7.38
Waga0.04
Szerokość6
Numer części6062756
Model6062756
GwarancjaCzęściowa gwarancja

5. BAKUGAN

#ad

2 Basic Bakugan, Bakugan 'Evolutions' Battle Strike 6-pak z 1 Platinum Series Bakugan, różne warianty, 1 Geogan i 2 Nanogan

#ad
BAKUGAN #ad - Różne transformacje w zależności od rodzaju bakugan: piłki bakugan otwierają się po zwinięciu za pomocą dołączonych BakuCores, Geogan należy na nie upuścić i rozłożyć nanogan Mini-Bakugan ręcznie, aby zaprezentować się jako szczegółowe figurki akcji. Wskazówka: nie ma możliwości wyboru konkretnego wariantu online.

Dostarczony produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciach. Zawartość: 1 platinum series bakugan, 3 karty portalowe, 3 karty postaci, 1 Geogan, 1 instrukcja gry, 6 bakucores, 3 karty umiejętności, 2 Nanogan, 2 Basic Bakugan, 1 zestawienie zbiorcze. Atak niespodzianka z nanoganem lub geoganem: jeśli przeciwnik posiada Bakugan o wyższej mocy B, w każdym pojedynku rolkowym można zastosować odpowiedni nanogan lub jeden raz w bitwie geogan, aby odwrócić liść.

Zwróć uwagę na to, aby sprytnie wykorzystać w bitwie Platinum Series Bakugan i Nanogan, ponieważ każdy Bakugan spełnia inny cel. Różnorodne możliwości kombinacji i zabawy: rozszerz swoją kolekcję o jeden z 150 nowych "ewolucji" Bakugan. 6 transformacyjnych "ewolucyjnych" bakugan: zestaw zawiera 1 platynową serię Bakugan z metalowym rdzeniem, 2 Basic Bakugan, 2 Nanogan i 1 Geogan do zbudowania silnej armii Bakugana - i po prostu wszystko, czego potrzebujesz do bitwy z przyjaciółmi.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość10
Długość12
Waga0.34
Szerokość2.63
Numer części778988428740
Model778988428740
GwarancjaCzęściowa gwarancja

6. BAKUGAN

#ad

Geogan Aquos Viperagon, BAKUGAN Geogan Rising Geogan Brawler zestaw 5 sztuk Geogan Darkus Mutasect, Basic Aurelus Dragonoid, Basic Haos Pincitaur, Basic Pyrus Ferascal

#ad
BAKUGAN #ad - Różne przemiany: oba rodzaje bakugan otwierają się po kontakcie z dołączonymi BakuCores. 5 transformujących "geogan rising" Bakugan: zestaw zawiera 2 ekskluzywne piłki Geogan i 3 bakugan do zbudowania silnej armii Bakugan.

Zestaw 5 sztuk geogan brawler to wspaniały prezent dla dzieci od 6 lat, które chcą odtworzyć bitwy z serii Super RTL ze swoimi bohaterami. Geogan jako atak niespodzianki: wykorzystaj jeden Geogan w bitwie, aby zaskoczyć przeciwnika i wyrwać zwycięstwo na ciebie. Geogan musi zostać na niego upuszczony, zwinięte piłki Bakugan, aby zaprezentować się jako szczegółowe figurki akcji. Zawartość: 2 ekskluzywne bakugan geogan darkus mutasect, 3 karty portalowe, 7 kart umiejętności, 6 BakuCores, Haos Pincitaur, 3 karty postaci, Pyrus Ferascal, 3 bakugan basic balls Aurelus Dragonoid, Aquos Viperagon, 1 instrukcja gry do walk Bakugan.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość10
Długość12
Szerokość2.63
Numer części6061239
Model6061239
GwarancjaCzęściowa gwarancja

7. BAKUGAN

#ad

Basic Aquos Dragonoid, BAKUGAN Pakiet startowy z 3 'Geogan Rising Ultra Ventus Fenneca, Basic Pyrus Sharktar

#ad
BAKUGAN #ad - Gotowy do bitwy: zestaw startowy zawiera wszystko, aby od razu zacząć od razu, z Ultra Ventus Fenneca, co jest potrzebne, Pyrus Sharktar i Aquos Dragonoid w nowym wzornictwie "Geogan Rising".

Pakiet startowy bakugan to wspaniały prezent dla dzieci w wieku od 6 lat, które chcą odtwarzać bitwy z serii Super RTL ze swoimi bohaterami. Wiczyć, wymieniać: skorzystaj z dołączonej karty portalu, aby nauczyć się właściwości rolki bakugan, zbierać, a następnie przekonać do bitwy. Stwórz potężną armię bakugan lub wymień jedną z 150 nowych figurek. Zawartość: 1 bakugan ultra ultra ventus fenneca, 6 bakucores, 1 karta portalowa, Aquos Dragonoid, 1 instrukcja gry, 2 Bakugan Pyrus Sharktar, 3 karty umiejętności, 3 karty postaci, 1 instrukcja składania do Ultra Bakugan.3

3 transformujące "geogan rising" bakugan: wprowadź 2 bakugan i 1 Ultra Bakugan w pojedynku i przeżyj, jak zmieniają się podczas kontaktu z BakuCores i ujawniają swoją ukrytą siłę.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość10
Długość8
Waga0.4
Szerokość2.63
Numer części6061005
Model6061005
GwarancjaCzęściowa gwarancja