Top 9 Breville Bambino Plus – Jednofiliżankowe ekspresy do kawy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Sage

#ad

The Bambino, szczotkowana stal nierdzewna, Sage

#ad
Sage #ad - Automatyczne płukanie: ekspres do kawy Bambino Plus automatycznie czyści system grzewczy po parowaniu, dzięki czemu następne espresso zostanie ponownie wydobyte w odpowiedniej temperaturze. Optymalne ciśnienie wody: ciśnienie przed wlewem stopniowo zwiększa ciśnienie na początku i przyczynia się do równomiernego wyciągania wszystkich aromatów podczas ekstrakcji i uzyskania zrównoważonego smaku.

Ustawienia: panel sterowania; 1 lub 2 filiżanki; przycisk pary; regulowana temperatura mleka i poziom tekstury. Sterowanie dozowaniem: uzyskaj równomierne i zrównoważone espresso z odpowiednią ilością zmielonej kawy; sitko 54 mm o pojemności 19 g jest kluczem do pełnego smaku i pełnej jakości kawy. Automatyczna tekstura z pianki mikromlecznej: dzięki automatycznemu czujnikowi pary można ustawić temperaturę i teksturę mleka według własnego gustu; dostarcza mikropiankę w jakości baristy, która wzmacnia smak i umożliwia stworzenie Latte Art. Szybszy czas nagrzewania: innowacyjny system grzewczy z duroplastu osiąga optymalną temperaturę zaparzania w 3 sekundy. Sage bambino plus z 4 kluczowymi elementami dostarcza specjały kawowe trzeciej fali do Twojego domu i jest częścią serii Bambino, która zapewnia szybszą drogę do profesjonalnych rezultatów w domu w kompaktowym formacie: prawdziwe espresso o prawdziwej wartości.

Kompaktowa powierzchnia do ustawienia: espresso o szerokości 19, że Bambino Plus bez problemu zmieści się na blacie roboczym, 5 cm sprawia, bez konieczności rezygnacji z 4 kluczowych elementów do przygotowywania kawy z trzeciej fali. Gwarancja: 2 lata gwarancji na naprawę, wymianę lub zwrot pieniędzy; moc: 1600 W; napięcie: 220-240 V. Precyzyjna ekstrakcja: cyfrowa kontrola temperatury PID zapewnia wodę w idealnej temperaturze i tym samym gwarantuje optymalną ekstrakcję espresso.
MarkaSage #ad
ProducentBRG Appliances #ad
Wysokość12.2
Długość7.68
Waga13.23
Szerokość12.6
Numer częściSES450
ModelSES450BSS4EEU1
GwarancjaGwarancja producenta.

2. Sage

#ad

Sage, The Bambino Plus, czarna trufla

#ad
Sage #ad - Szybszy czas nagrzewania: innowacyjny system grzewczy z duroplastu osiąga optymalną temperaturę zaparzania w 3 sekundy. Kompaktowa powierzchnia do ustawienia: dzięki szerokości 19, 5 cm Bambino Plus bez problemu zmieści się na blacie roboczym, bez konieczności rezygnacji z 4-przyciskowej formuły do przygotowywania kawy na trzeciej fali. Sterowanie dozowaniem: uzyskaj równomierne i zrównoważone espresso z odpowiednią ilością zmielonej kawy; sitko 54 mm o pojemności 19 g jest kluczem do pełnego smaku i pełnej jakości kawy.

Automatyczna tekstura z pianki mikromlecznej: dzięki automatycznemu czujnikowi pary można ustawić temperaturę i teksturę mleka według własnego gustu; dostarcza mikropiankę w jakości baristy, która wzmacnia smak i umożliwia stworzenie Latte Art. Precyzyjna ekstrakcja: cyfrowa kontrola temperatury PID zapewnia wodę w idealnej temperaturze i tym samym gwarantuje optymalną ekstrakcję espresso. Gwarancja: 2 lata gwarancji na naprawę, wymianę lub zwrot pieniędzy; moc: 1600 W; napięcie: 220-240 V. Optymalne ciśnienie wody: ciśnienie przed wlewem stopniowo zwiększa ciśnienie na początku i przyczynia się do równomiernego wyciągania wszystkich aromatów podczas ekstrakcji i uzyskania zrównoważonego smaku.

Ustawienia: panel sterowania; 1 lub 2 filiżanki; przycisk pary; regulowana temperatura mleka i poziom tekstury. Automatyczne płukanie: ekspres do kawy Bambino Plus automatycznie czyści system grzewczy po parowaniu, dzięki czemu następne espresso zostanie ponownie wydobyte w odpowiedniej temperaturze. Sage bambino plus z 4 kluczowymi elementami dostarcza specjały kawowe trzeciej fali do Twojego domu i jest częścią serii Bambino, która zapewnia szybszą drogę do profesjonalnych rezultatów w domu w kompaktowym formacie: prawdziwe espresso o prawdziwej wartości.
MarkaSage #ad
ProducentBRG Appliances #ad
Wysokość12.2
Długość12.6
Waga14.66
Szerokość7.68
Numer części41009586
ModelSES500BTR4EEU1

3. De'Longhi

#ad

1350 W, srebro, DeLonghi EC 685.M ekspres kolbowy

#ad
De'Longhi #ad - Wąski design: ekspres do kawy ma zaledwie 15 cm szerokości i dzięki swojej kompaktowej konstrukcji w matowym wyglądzie nie tylko idealnie pasuje do każdej kuchni, ale również wygląda wyjątkowo elegancko.

System ogrzewania termicznego: przygotuj espresso w odpowiedniej temperaturze – w ciągu zaledwie 40 sekund ekspres do kawy jest gotowy do pracy, aby zapewnić niezapomnianą przyjemność z picia kawy. Regulowany system cappucino: regulowana dysza do spieniania mleka umożliwia bezproblemowe przygotowanie kremowej pianki mlecznej dla idealnego cappuccino lub caffè latte.

Praktyczne właściwości: pod ciśnieniem 15 barów zaparza się aromatyczne espresso z kremem w kolorze orzechowym, przy czym regulowana wysokość półki wystarcza na szklanki do 12 cm. Elastyczny uchwyt na sitko: dzięki wkładkom na 1 lub 2 filiżanki oraz saszetki z kawą możesz zawsze cieszyć się ulubioną mieszanką kawy lub ulubioną podkładką.
MarkaDe'Longhi #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość11.93
Długość5.87
Waga9.3
Szerokość12.99
Numer części8004399331198
Model0132106168
Gwarancja24 miesiące.

4. Breville

#ad

Profesjonalna pompa 19 barów i spieniacz do mleka, Breville Prima Latte II ekspres do kawy z sitkiem, srebrny VCF108X, do kawy z mlekiem i cappuccino

#ad
Breville #ad - Termoelement równomiernie podgrzewa wodę do przygotowywania gorących napojów. Automatyczny spieniacz do mleka bije mleko w lekką, kremową pianę. Maszyna może być również używana z podkładkami ESE.

Kawa w jakości baristy we własnych czterech ścianach: włoska pompa o mocy 19 barów zapewnia idealne ciśnienie, aby wydobyć pyszne aromaty kawy. Wskazówka: nie należy myć zbiornika na wodę i pokrywy zbiornika w zmywarce. Możesz szybko wybrać, czy chcesz cieszyć się pojedynczym czy podwójnym espresso. Zdejmowany pojemnik na mleko można łatwo napełnić i wyczyścić, co umożliwia przechowywanie resztek mleka w lodówce. Proste sterowanie za pomocą jednego przycisku zapewnia intuicyjną obsługę podczas przygotowywania cappuccino, kawy z mlekiem i wielu innych.
MarkaBreville #ad
ProducentJarden Consumer Solutions #ad
Wysokość13.7
Długość12.4
Waga12.79
Szerokość10.08
Numer częściVCF108X-01
ModelVCF108X-01

5. Breville

#ad

Zbiornik na wodę 2,8 l, z wbudowanym mechanizmem mielącym i spieniaczem do mleka, Breville Barista Max ekspres do kawy z sitkiem, stal nierdzewna VCF126X, włoska pompa o pojemności 15 barów

#ad
Breville #ad - Pyszna kawa w mgnieniu oka: dzięki temu intuicyjnie sterowanemu ekspresowi do espresso z wbudowanym młynkiem, który idealnie nadaje się do kawy z mlekiem, cappuccino i wielu innych, możesz cieszyć się pyszną kawą, która w niczym nie ustępuje tej z Twojej ulubionej kawiarni. Po naciśnięciu przycisku Manual-Shot masz cugle w ręku.

Ciesz się za naciśnięciem jednego przycisku: zintegrowany mechanizm mielący z prostym systemem One-Touch dostarcza świeże ziarna. Idealny wynik parzenia za każdym razem: sterowanie temperaturą IQ-Shot wykorzystuje system trójdrożny do regulacji i stabilizacji przepływu wody i temperatury, dzięki czemu kawa zawsze smakuje doskonale. Stożkowy mechanizm mielący zapewnia przy tym stały rozmiar cząstek, a 30 regulowanych ustawień mielenia zapewnia optymalny smak kawy. Nie tylko espresso: zawsze chłodny spieniacz do mleka w pełnowymiarowym rozmiarze wytwarza suchą parę, która dostarcza jedwabistą mikro-piankę mleczną do kawy mlecznej, Flat White lub Cappuccino.

W zakres dostawy wchodzą: 1 x ekspres do kawy barista max, 2 x sitko z podwójnym dnem, 2 x sitko z podwójnym dnem, 1 x ubijak, 1 x dzbanek na mleko 500 ml, 1 x sztyft do czyszczenia, 1 x głowica grupy i uchwyt 58 mm, 1 x szczotka do mielenia. Dokładnie tak, jak lubisz: za pomocą funkcji sterowania głośnością Auto-Shot zmierzysz odpowiednią ilość wody do pojedynczego lub podwójnego espresso.
MarkaBreville #ad
ProducentJarden consumer solutions #ad
Wysokość17.32
Długość15.59
Waga20.28
Szerokość14.41
Numer częściVCF126X
ModelVCF126X01

6. Sage

#ad

Sage, The Bambino Plus, Schwarzer Rostfreier Stahl

#ad
Sage #ad - Präzise Extraktion des Espressos. Automatische Entlüftung für immer schmackhaften Kaffee. Dampfdüse für ultrafeinen Milchschaum. Wassertank 1, 9 l. Sehr schnelle Aufheizzeit.
MarkaSage #ad
ProducentBRG Appliances #ad
Wysokość17.52
Długość10.24
Waga14.77
Szerokość16.73
Numer częściSES500BST4EEU1
ModelSES500BST4EEU1

7. GASTROBACK

#ad

Design Espresso Barista Pro

#ad
GASTROBACK #ad - Do świeżo zmielonych ziaren kawy lub kawy zmielonej. Elektroniczny regulator PID monitoruje temperaturę wody z dokładnością do stopnia. System grzewczy Thermo-Block: szybki czas nagrzewania. Programowalny ekspres do kawy z sitkiem ze zintegrowanym stożkowym mechanizmem mielącym. Do wszystkich specjałów kawowych od espresso, Latte Macchiato, Cappuccino i Americano po Café Crème. Profesjonalna pompa do espresso ULKA 15 bar.
MarkaGASTROBACK #ad
ProducentGastroback #ad
Wysokość16.18
Długość13.74
Waga17.64
Szerokość12.68
Numer części62616
Model62616
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. Sage

#ad

The Barista Express Impress, szczotkowana stal nierdzewna, Sage

#ad
Sage #ad - Sage barista express impress dzięki formule 4 kluczy dostarcza specjały kawowe Third Wave w domu, dzięki systemowi Impress Puck sprawia, że ręczne przygotowywanie espresso jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Wspomagany ubijanie: wspomagany ubijak z wykończeniem 7°-Barista Twist i stałym ciśnieniem 10 kg symuluje ubijanie przez profesjonalnego baristę; rezultatem jest pięknie wypolerowany krążek i czysta powierzchnia ubijaka. Inteligentne dozowanie: inteligentny system dozowania, uczy się podczas pracy i automatycznie oblicza dawkę świeżo zmielonej kawy na podstawie ostatniego zmielonego posiłku.

Precyzyjny pomiar: precyzyjny pomiar koryguje następną dawkę, co eliminuje zgadywanie ręcznego przygotowywania espresso. 25 ustawień stopnia mielenia: zintegrowany precyzyjny stożkowy mechanizm mielący z 25 ustawieniami mielenia umożliwia precyzyjne dostrojenie do pożądanego wyniku ekstrakcji i smaku.
MarkaSage #ad
ProducentBRG Appliances #ad
Wysokość16.14
Długość14.96
Waga29.76
Szerokość12.99
Numer częściSES876BSS4EEU1
ModelSES876BSS4EEU1

9. De'Longhi

#ad

W pełni automatyczny ekspres do kawy z dyszą do spieniania mleka do cappuccino, z przyciskami bezpośredniego wyboru espresso i pokrętłem, De'Longhi Magnifica S ECAM11.112.B, funkcja 2 filiżanek,

#ad
De'Longhi #ad - Atwe czyszczenie: kompaktowy zestaw do zaparzania nie wymaga konserwacji, można go całkowicie wyjąć z ekspresu do kawy, co umożliwia łatwe czyszczenie wnętrza maszyny. Wyposażony w pojemnik na ziarna i komorę przed zmieloną kawą.

Kontrola temperatury: system de'longhi Thermoblock zaparza kawę w idealnej temperaturze, podgrzewając odpowiednią ilość wody dla każdego napoju. Ponadto w pełni automatyczny ekspres do kawy jest wyposażony w funkcję 2 filiżanek do podwójnego espresso. Atwa obsługa: dzięki 4 przyciskom bezpośredniego wyboru i pokrętłu obsługa ekspresu do kawy jest dziecinnie prosta. Młyk: każda filiżanka kawy to przyjemność, ponieważ maszyna mieli ziarna bezpośrednio przed zaparzeniem. Styl barista: specjalna dysza do spieniania umożliwia uzyskanie perfekcyjnego efektu spieniania mleka dla kremowego cappuccino lub latte macchiato.
MarkaDe'Longhi #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość133.86
Długość169.29
Waga19.84
Szerokość90.55
Numer częściECAM11.112.B
ModelECAM11.112.B